“vvLEO Sportontbijt!” - indeling

23 februari 2014 18:15


Hierbij de indeling en schema van het “vvLEO Sportontbijt!”, Woensdag 26 februari. Voor het onbijt verzamelen we rond 8.20 uur in de kantine van vvLEO!!



De bruine bollen   De witte bollen   De suikerbroodjes  
Marijn Assen   Julian Stoker   Julian Sikkema  
Joris Wagenaar   Sem Teuben   Hille Zintel  
Jeroen Martens   Rens Lunshof   Xander Dijks  
Jesse Boersma   Jordy Meiborg   Yoran Verbree  
Ruben Uildriks   Marco Moesker   Lisette Evenhuis  
Dave Strating   Benjamin Wijnholds   Bastian Tigelaar   
Theo Strating L Mirjan Radsma L Martin Brouwer L
           
De krentenbollen   De roggebroodjes   De volkorenbollen  
Daniel Nienhuis   Tom Dokter   Dyon Janssen  
Duncan Brink   Marline Brink   Leander v.d. Berg  
Noah Reintke   Joran Brink   Daniel Huisman  
Rijan Breimer   Sven Jansen   Oscar Wiggers  
Rens Vaartjes   Florian Calatayud    Tygo Faber  
Jelte Bolding   Marijn Dokter   Mart Vaartjes  
Thea Harmelink L Tigo Wijnbergen   Rita Janssen L
Karin Wijnbergen L    


De Asserbollen   De ovenbroodjes  
Thomas Lunshof   Tygo Drubbel  
Thomas Rats   Finn Kalsbeek  
Martin Kiewiet   Tim Beeres  
Joas Veldman    Justin Grit   
Jermain ter Veer   Dirk van Rooijen  
Levi Reintke   Dynand Steenbergen  
Jolanda Rats L Harjan Kalsbeek L



Poule A   Poule B
De witte bollen   De krentenbollen
De bruine bollen   De roggebroodjes
De suikerbroodjes   De volkorenbollen
De Asserbollen   De ovenbroodjes



Wedstrijdschema MP en F jeugd      
Tijd Veld Teams   Teams   
9.15 A De witte bollen   De bruine bollen  
9.15 B De suikerbroodjes   De Asserbollen  
9.30 A De krentenbollen   De roggebroodjes  
9.30 B De volkorenbollen   De ovenbroodjes  
9.45 A De witte bollen   De suikerbroodjes  
9.45 B De bruine bollen   De Asserbollen  
10.00 A De krentenbollen   De volkorenbollen  
10.00 B De roggebroodjes   De ovenbroodjes  
10.15 A De witte bollen   De Asserbollen  
10.15 B De bruine bollen   De suikerbroodjes  
10.30 A De krentenbollen   De ovenbroodjes  
10.30 B De roggebroodjes   De volkorenbollen  
Pauze ranja          



  Poule          
10.45 C Nr 4 Poule A    Nr 3 Poule B   Veld A
10.45 D Nr 3 Poule A   Nr 4 Poule B   Veld B
11.00 E Nr 2 Poule A   Nr 1 Poule B   Veld A
11.00 F Nr 1 Poule A   Nr 2 Poule B   Veld B


Pauze ranja              
11.15   Verliezer C   Verliezer D   7e en 8e plaats Veld A
11.15   Winnaar C   Winnaar D   5e en 6e plaats Veld B
11.35   Verliezer E   Verliezer F   3e en 4e plaats Veld A
11.50   Winnaar E   Winnaar F   1e en 2e plaats Veld A



Prijsuitreiking 12.15 uur, voor iedere deelnemer is er een leuk aandenken en een kleine verrassing.

De wedstrijden duren 15 minuten.

De wedstrijden worden gespeeld op het (kunstgras) pupillenveld, bij binnenkomst gelijk aan uw rechterhand.

Voor het onbijt verzamelen we rond 8.20 uur in de kantine.

Kleding in sporttenue/ sportshirt- broek en verplicht scheenbeschermers


link naar eerdere berichtgeving
Delen

Lees meer over:
#toernooi

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!