Teamindelingen Jeugd seizoen 2017-2018

24 juli 2017 18:30


Teamindelingen Jeugd seizoen 2017-2018
- 15.05.2017 -> JO19, JO17, MO17, MO15
- 17.05.2017 -> JO11, JO9, JO7
- 19.05.2017 -> JO15, JO13
- update 24.07.2017

Teamindelingen Jeugd seizoen 2017-2018

 

De laatste maanden is zowel achter als voor de schermen een grote groep vrijwilligers actief geweest om de teamindeling voor komend seizoen rond te krijgen. Er zijn verschillende trainingen, wedstrijden en indelingsvergaderingen voor nodig geweest om tot een zo optimaal mogelijke indeling te komen. Een enorme klus die dit jaar eerder geklaard is dan ooit. Dank aan iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt! Deze week zal de indeling van alle jeugdteams bekend gemaakt worden. De JO19, JO17 en de meisjesafdeling hebben vandaag de primeur. Vragen over de wijze van indelen kunnen gesteld worden aan de coördinator van de betreffende leeftijdscategorie.  

Graag ook aandacht voor de vacatures die er zijn voor het trainen of leiden van een team. Mocht je interesse hebben, of mocht je meer informatie willen hebben, schroom dan niet contact op te nemen.  

Wij wensen iedereen heel veel plezier toe in zijn of haar nieuwe team!  

Technische Commissie

Jeugdcommissie 

update 19.05.2017 (volledige teamindelingen zijn gepubliceerd

Gezien het geringe aantal spelers bij de JO15 (C)- en vooral bij de JO13 (D)-categorie hopen we nog op een aantal aanmeldingen van leden.

Er schijnen al een aantal aspirant leden mee te trainen, deze worden uiteraard van harte uitgenodigd lid te worden van vv LEO.

Zo hopen we dan het nieuwe seizoen te kunnen starten met voldoende spelers in elk team. 


update 19.06.2017 (update volledige teamindelingen)

de definitieve teamindeling voor komend seizoen. Wijzigingen zijn in het bruin weergegeven (zichtbaar in de bijlagen).  

We tellen op moment nog drie teams zonder trainer (JO17-4, JO13-3 en JO13-4) en verder een aantal vacatures voor het leiderschap of voor het zijn van assistent trainer. 


update 10.07.2017
Samenvoegen JO13-3 en JO13-4 tot één team


link naar bericht : teamindelingsproces 

link naar : Teamindelingen Jeugd seizoen 2017-2018 (Excel)
link naar : Teamindelingen Jeugd seizoen 2017-2018 (PDF)


update : 24.07.2017



   JO19-1    JO19-2  JO17-1  JO17-2
1 Berends, Janiek (k) Brink, Rico ten Aikema, Sil Compaan, Bart
2 Boer, Ferian de Chaieb, Omar Ballout, Tariq Fawzy, Kirolos (k)
3 Broring, Frank Francis, Michael Boer, Karsten de Giezen, Tom v.d.
4 Bruins, Marlon Haagsma, Rob Bolt, Ryan Hiemstra, Jochem
5 Dekens, Frank Haan, Wouter de Bos, Stan (k) Holthinrichs, Robin
6 Dijk, Matthias van Hazeveld, Wilmar  Bos, Thijs Jong, Geerit Jan de
7 Haaijer, Marc Heide, Jelmar v/d Braam, Matthijs Koers, Michiel
8 Haas, Bart Jans, Reinderik Braker, Jamie Kuntz, Michiel
9 Hoving, Daniel Kruize, Dominic Derks, Xavi Laan, Frank v.d
10 Jungman, Daan Pol, Stijn v.d. Giersbergen, Bas van Saathof, Ilmer
11 Schipper, Richard Schuurman, Bart Prins, Jos Jansen, Damian 
12 Smit, Wim Sloots, Jeroen Teuben, Bart Smit, Mark
13 Teuben, Koen Veen, Ruben v.d. Valkema, Wybren Tigelaar, Sander
14 Vink, Harald Venema, Bjorn Zeijden, Jesse van der Vellinga, Lars
15 Vlieg, Manuel Wiersma, Mike   Visser, Ruben
16 Woltinge, Mark    
17   Woltman, Matthijs (k)    
18        
19        
         
T Ronald Dekens Edwin Woltman Björn van Dalen  Koen Kol
T Henry de Vries Maher Suliman     
T Alex Berends       
L Wilfred Jungman Edwin Woltman Jaap Braam VACATURE
L Dick Vink       
L Ronald Dekens
   JO17-3  JO17-4  MO17-1  MO15-1
1 Bakker, Julian  Boer, Julian de (k) Bakema, Eva Aikema, Imke
2 Hattem, Marijn Van Bouma, Kai Dallinga, Annika (K) Beugels, Larissa
3 Lap, Giovanni Doek, Marco Does, Elles Biemold, Lisa
4 Meijeringh, Jimi Feringa, Sander Dussel, Marije Bosch, Isa v.d. 
5 Oppers, Feargal Haagsma, Lex Elzinga, Lynn Geertsema, Julia
6 Scheer, Jurgen v.d. Kraan, Steven Heijnen, Sharon Gräler, Paula
7 Scheer, Steven v.d. Kraan, Thijmen Jamal, Lana Gutomo, Caitlin
8 Spiegelaar, Nelson Maren, Maurice van Jungman, Isa Huisman, Judith 
9 Ubels, Tijmen Mulder, Vincent Kremer, Maaike Hut, Lieke
10 Veen, Jesse van der Oving, Koen Kunst, Maike Janssen, Manouk
11 Veldman, Niels Schuring, Robert-Jan Meems, Merinda Janssen, Noa
12 Vos, Ruben Sloots, Rutger Nijboer, Natasja Kamphuis, Julie (K)
13 Wassenburg, Mathijn Swieringa, Wouter Schipper, Lotte Lap, Michelle
14 Wijk, Matthijs v.d Weijts, Sebian Smeenge, Nienke Meijer, Imke
15 Zwerver, Ruben   Smit, Amber Smalbil, Merle
16   Vegt, Megan van der Welfing, Renske
17     Weterings, Laura Wendel, Kim
18     Wijngaarden, Tessa van Zeijden, Leanne van der
19 Jungman, Floortje
       
T Sibrand Veldman VACATURE  Pieterjan Lubberts Wim Biemold
T       Lisanne Dik
T     Cornelis Dussel Jikke Kunst 
L VACATURE Willem de Boer  Marko Does Wim Biemold
   JO15-1  JO15-2  JO15-3  JO15-4
1 Fernhout, Leon Benninga, Peter Admiraal, Stijn Arkes, Dennis
2 Haurissa, Cerillo Dijkstra, Erik Boersma, Thom Assen, Daniel
3 Homan, Tiemo Does, Ramon Bosch, Roan v.d. Berkhout, Wout
4 Houweling, Ivan Fernhout, Niels Bouma, Finn Bonte, Reggie
5 Kloet, David Gersonius, Luca Breden, Dagmar v. Damkat, Luuk
6 Schiphof, Daniel (k) Horlings, Christiaan (k) Feunekes, Janet Dijkema, Tim
7 Schutte, Sven Kruithof, Ruben Hamstra, Gijs  Francis, Rogèr
8 Slagter, Esmee Lunshof, Nils Huizing, Pascal Groot, Daan d. (k)
9 Snijder, Daan Nieboer, Mark Kiewiet, Vincent Landman, Ricardo 
10 Steenis, Kjelt v. Nieuwenhuis, Demian Kuntz, Marit (k) Lanz, Jasper 
11 Wendeling, Jos Rats, Daniel Ploeg, Kasper van der Lofvers, Bas
12 Weterings, Stefan Tigelaar, Bastian Schipper, Jeroen Smeenge, Martijn
13 Wever, Jop Visser, Maarten Smeenge, Thomas Stoker, Remon
14 Zeijden, Chiem van der Wijk, Robin van Voortman, Gijs  Veenstra, Sacha
15     Willems, Tycho Weerd, Bas d.
         
T Nordin Merema Jordy v.d. Water George Kuntz Casper Damkat
T Daniël Hubers Mark Woltinge Peter Huizing Mark Bos
T   Matthias van Dijk    
L Meine Fernhout Johan v. Wijk George Kuntz VACATURE
L   Arjan Kruithof Peter Huizing  
   JO15-5      
1 Bosgraaf, Milan      
2 Chai, Andy      
3 Dijks, Xander      
4 Duursema, Radjin      
5 Eskens, Thijmen      
6 Faber, Renzo      
7 Fawzy, Pierre       
8 Geertsema, Bernd      
9 Grezel, Guus      
10 Kuizenga, Tim      
11 Lemmen, Lars      
12 Meems, Robin      
13 Warners, Thomas      
14 Wichers, Karsten (k)      
15 Zijlstra, Sybren (k)       
         
T Peter Lemmen      
T        
L Wim Wichers       
L        
   JO13-1  JO13-2  JO13-3  
1 Brink, Duncan  (k)         Assen, Marijn (k)  Aardema Benjamins, Gustavo  
2 Brink, Joran Boersma, Jesse Berg, Leander v.d.
3 Dijk, Yme van Chrisstoffer, Jasper Bilsen, Lars van
4 Dokter, Tom Compaan, Wouter Dijk, Sil
5 Gersonius, Senna Dallinga, Thomas Duursema, Danilo
6 Janssen, Dyon Drubbel, Tygo Folkerts, Frank
7 Koopmans Ivar Ham, Sem Hendriks, Daan
8 Sikkema, Julian Jansse, Leyton Huisman, Daniel
9 Smeenge, Noud Molen, Jarno v.d. Laan, Mathijs van der 
10 Stoker, Julian Nienhuis, Daniel Leuvenink, Job
11 Strating, Dave Woltman, Chantal Sansoni, Gioele
12 Teuben, Sem Zuiderveld, Priscilla Steenbergen, Dynand
13 Zintel, Hille Dokter, Marijn  Touwslager, Marvin  
14   Kramer, Mats  Veen, Marc v.d.  
15 Schouwman, Jason Wijnbergen, Tigo
         
T Martin Brouwer Berend de Vries VACATURE
T Ralph Strating Matthijs Braam    
T   Jaimy Braker    
L Martin Brouwer Berend de Vries  VACATURE
L Ralph Strating Bert v.d. Molen    
   JO11-1  JO11-2  JO11-3  JO11-4
1 Breimer, Rijan Bakker, Jelani Arkes, Jeroen Antonio Medema
2 Busscher, Daan Bosch, Lars Maren, Laurens van (k) Brit Schut  
3 Hessels, Sil
Maris van Es
Panneman, Levi Claire Graffner  
4 Loorbach, Danyan Haandrikman, Bjorn Pluijmert, Thom Daan van der Ploeg
5 Rats, Thomas Janssen, Sven Post, Sven Esmee Brink 
6 Reintke, Levi Krisman, Jayden Schouwman, Randy Florian Calatayud (k)
7 Rooijen, Dirk van Lunshof, Rens Schutte, Kris Kymani Jano
8 Westerhof, Fabian (k) Smulders, Sam Uildriks, Ruben Marc Kerkstra
9 Wiggers, Oscar Steendam, Harro (k) Verbree, Arne Damian Rozenga
10 Zeijden, Boaz van der Zuiderveld, Dylan  Wagenaar, Joris Sven Hekman
         
T Patrick Bos Wouter Keultjes Wybren Valkema René Panneman
T   Jeroen Wemmenhove Esmee Slagter Janiek Berends
T     Kjelt van Steenis Coen Mulder
L André Busscher VACATURE Martin Arkes Alfons Brink 
L Nanko Breimer  Marije Smits   Anita Erfmann 
   JO11-5  JO11-6  JO11-7  JO11-8
1 Benjamin Kloosterhuis Alysha Laanstra  Bo de Boer Emma Lanz 
2 Bouwmeester, Esmée Erik Ties Esmee Christerus  Floris Lanz (k)
3 Finn Kramer  Gijs Saalmink Erwin Folkerts (k) Karno Jansen
4 Giel Boersma Jayden Joling Gerjan Lubberts Maarten Warners
5 Joas Veldman Jordy de Jonge Iris Drubbel  Quinten Akkerman
6 Nick Hof Koen Kamphuis (k) Marnix de Boer Ravi Kappers
7 Ragnar Wichers Mandy Rozenga    Pepijn Wiepkema Robin Warners
8 Ziengs, Irma Manuel Hukema Romario Rzuki Thijs Baaijen
9 Tygo Faber (k) Milan van Mourik  
10 Xander Haaijer    
       
T René Panneman Dimitri Rozenga Larissa Visser Roland Akkerman
T Janiek Berends Milou Pluygers Nienke Smeenge Steffan Warners
T Coen Mulder Rachel van der Schee  
L Dimitri Rozenga VACATURE Roland Akkerman
L   Hugo Hukema    
   JO9-1  JO9-2  JO9-3  JO9-4
1 Boyd Haandrikman Kian Broekroelofs Elias van Mourik Dyan van der Laan
2 Hugo Scherpen Marijn Breimer Elias Wagenaar Julian Jager
3 Jahmairo Mulder Martin Keijzer Jesse Kuizenga Lano Haan
4 Julian Nachbahr Niels Bosch Julian Antonissen Mark Berkhout (k)
5 Stan Bijma Senna Kuiken Keano Schut (k) Nora Annaars
6 Stan Janssen Steyn Bulthuis Tim van den Barg Roy de Jonge
7 Thije van Someren Thijmen Jonker William de Boer Thijs Huttinga
8 Thom Kerkstra (k) Vince Gräffner (k)   Yuri Wijnbergen
9        
         
T René Bosch René Bosch Toby Zintel Toby Zintel
T Bertwin Broekroelofs Bertwin Broekroelofs Johan Antonissen  
T Danny Bulthuis Danny Bulthuis    
T Marco Radelaar Marco Radelaar    
L Pascal v. Someren René Bosch Johan Antonissen Peter Niemeijer
L Bjorn Nachbar Bertwin Broekroelofs  Tjacco van den Barg Eric van der Laan 
   JO9-5  JO9-6  JO7-1  
1 Daan  Kuipers Finn Hessels Florian Wagenaar  
2 Denise Groendijk Jayden Pals  Justin Nachbahr  
3 Kaylee Groendijk Jonas van Someren Pascal Christ  
4 Pepijn Aikema Lex Scherpen (k) Senne Zuiderveld   
5 Romy Rozenga Maurits Sikkema Tijn Kloosterman  
6 Theo Stad Ruben Veldman    
7 Tobias Aling Tim Janssen    
8 Twan Rademaker      
9        
         
T Roelof Rademaker Roelof Rademaker Marcel Zuiderveld   
T   Stijn Admiraal    
L Roelof Rademaker Frank Scherpen  Rene Christ   
L Stephan Groendijk      

Delen

Lees meer over:
#seizoen #team #teamindeling

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!