teamindelingen A-B-D-M ( 2016-2017)

3 juni 2016 12:30


teamindelingen A-B-D-M (seizoen 2016-2017)
nog werk te doen

2016-2017  teamindelingen A-B-D-M;   nog werk te doen

 

Deze publicatie geeft de huidige stand van zaken om toch wat indicatie te geven.  Niet alle teams zijn al vastgesteld en er zullen nog aanpassingen volgen. Er zijn ons plaatsingsconflicten bekend die we nog in overleg moeten oplossen. Ons doel is om uiterlijk op 10 juni duidelijkheid te geven.  

 

  • Teams A1, B1, B2, D1, D2 zijn vastgesteld.
  • Indeling van resterende teams is nog gaande. Er zijn ons enkele (potentiële) conflicten bekend die wij moeten oplossen.
  • Meiden zijn eerst op leeftijd gegroepeerd en dialoog met spelers is gaande om tot de teams te komen.
  • Het aantal D-teams wordt beïnvloed door mogelijke plaatsing van meiden .
  • Plaatsing van spelers in A2 heeft invloed op de senioren teams.

 

Conclusie: Er nog werk te doen.

 

Teamsamenstellingen worden met alle mogelijke zorg samengesteld. Mocht je naam niet vermeld staan, neem dan contact op met de jeugdcoördinator van jouw leeftijdscategorie. Waar leiders of trainers nodig zijn, gaan wij contacten leggen met ouders in de verwachting dat hulp geboden wordt. We zijn nog in gesprek met leiding en spelers om de meest optimale oplossing vast te stellen en rekenen op ieders begrip.

 

Jeugdcommissie vvLEO





teamindeling in Excel             teamindeling in PDF


update 08.06.2016

Team A1
1 Rambelje, d.la M.A. André
2 Rozema, D. Dani
3 Keultjes, W. Wouter
4 Brink, ten T. Tom
5 Dussel, J. Jasper
6 Wemmenhove, J. Jeroen
7 Akker, v/d D. David
8 Dik, C. Casper
9 Dijk, S.G. Stefan
10 Strating, R. Ralph
11 Teuben, K.J. Koen
12 Jungman, D. Daan
13 Smit, W.A. Wim
14 Haaijer, M. Marc
15 Bruins, M.J. Marlon
LT: Jack de Jong
Team A2
1 Radelaar, M. Marco
2 Mennegat, P.J. Patrick
3 Barkhof, A. Anne
4 Geertsma, D. Davey
5 Wijenberg, T.J.B. Tim
6 Storm, R. Robin
7 Hoogstraten, R. Ruben
8 Felix, L.E. Lars
9 Hazeveld, W.H. Wilmar
10 Hamming, H.J. Jorik
11 Schans, J.B. Joël
12 Hartlief, J.J. Jowi
13 Dekens, F.T Frank
14 Wiersma, M. Mike
15 Benneker, J. Justin
Team B1
1 Holwerda, A. Andries
2 Bos, P. Patrick
3 Boer, de F.S Ferian
4 Hoving, D. Daniel
5 Vlieg, M. Manuel
6 Haas, B. Bart
7 NG, W.C. Wai Cheong
8 Berends, J.R Janiek
9 Vink, H.T. Harald
10 Almishal, A. Ali
11 Braker, J. Jamy
12 Braam, M.C Matthijs
13 Giersbergen, B. Bas
14 Bos, T.H Thijs
LT: Björn van Dalen
Team B2
1 Broring, F. Frank
2 Veen, v.d. R. Ruben
3 Pierens, M. Michiel
4 Dussel, M.D Marc
5 Schipper, R.E. Richard
6 Dijk, van M. Matthias
7 Kijf, J. Jarrik
8 Hendriks, D. Delano
9 Ballout, T. Tariq
10 Zeijden, van der J.D Jesse
11 Bolt, R.D Ryan
12 Teuben, B.M Bart
13 Fawzy, K. Kirolos
Team B3
1 Bos, M. Mark
2 Woltinge, M. Mark
3 Schuurman, B. Bart
4 Brink, ten R.M. Rico
5 Hoiting, J.T. Jesse
6 Giezen, v.d. T. Tom
7 Saathof, I.J Ilmer
8 Holthinrichs, R.C.A. Robin
9 Aikema, S. Sil
10 Kuntz, M.R Michiel
11 Geertsma, A.A Arne
12 Boer, de K.H Karsten
13 Smit, M.M Mark
Team B4
1 Koers, M.T Michiel
2 Doorn, van T. Tom
3 Koekoek, N.N. Noah
4 Ubels, T. Tijmen
5 Lap, G. Giovanni
6 Boes, Y. Yordin
7 Greevink, T. Tycho
8 Feringa, S. Sander
9 Hattem, Van M.J. Marijn
10 Swieringa, W.B. Wouter
11 Doek, M.R. Marco
12 Schoon, A.L Anne
13 Gruppelaar, L.M.J. Lars
Team B5
1 Hidding, L. Lauren
2 Haagsma, R. Rob
3 Laan, V.D. T.V Tessa
4 Heide, v/d J. Jelmar
5 Sloots, J.T.H. Jeroen
6 Venema, B. Bjorn
7 Francis, M.J Michael
8 Kruize, D.E. Dominic
9 Pol, v.d. S.A. Stijn
10 Haan, de W. Wouter
11 Woltman, M. Matthijs
12 Sprenger, D.M. Daphne
13 Ham, S. Sebian
T: Jan Harm van der Laan
LT: Edwin Woltman
Team D1
1 Visser, M.R. Maarten
2 Snijder, D. Daan
3 Haurissa, C.M. Cerillo
4 Nieboer, M. Mark
5 Nieuwenhuis, D.L. Demian
6 Homan, T. Tiemo
7 Weterings, S. Stefan
8 Wever, J. Jop
9 Brink, D.S. Duncan
10 Smeenge, N.G. Noud
11 Janssen, D.J. Dyon
12 Sikkema, J. Julian
13 Brink, J.H. Joran
14 Stoker, J. Julian
T: Wesley Dussel
L: Martin Brouwer
Team D2
1 Rats, D. Daniel
2 Bosch, v.d. R. Roan
3 Kuntz, M.R. Marit
4 Benninga, P. Peter
5 Feunekes, J. Janet
6 Gersonius, L.R. Luca
7 Bouma, F. Finn
8 Rinsma, E.W. Evan
9 Boersma, T. Thom
10 Voortman, G. Gijs
11 Willems, T.T. Tycho
12 Tigelaar, J.S. Bastian
13 Fernhout, N.IJ Niels
14 Zintel, H.M. Hille
15 Jansse, L.L. Leyton
LT: Berend de Vries
LT: George Kuntz
Team D3
1 Assen, D. Daniel
2 Groot, d. D. Daan
3 Haan, L.S. Luc
4 Damkat, L. Luuk
5 Lanz, J. Jasper
6 Dijk, S. N.  Sil
7 Dallinga, T.A. Thomas
8 Woltman, C. Chantal
9 Dijk, van Y. Yme
10 Zuiderveld, P. Priscilla
11 Kramer, M. Mats
12 Wijnbergen, T. Tigo
13 Koopman, I Ivar
Team D4
1 Kuizenga, T.M. Tim
2 Meems, R. Robin
3 Dijkema, T.S. Tim
4 Arkes, D. Dennis
5 Chai, A. Andy
6 Lemmen, L. Lars
7 Wichers, K. Karsten
8 Zijlstra, S.T. Sybren 
9 Geertsema, B.A. Bernd
10 Steenbergen, D.O.R. Dynand
11 Chrisstoffer, M.J. Jasper
12 Lamain, L. Leon
Team D5
1 Francis, R.S. Rogèr
2 Meijer, M.H. Wietze
3 Maren, van S.L.M. Suzanne
4 Eskens, T.H. Thijmen
5 Faber, R. Renzo
6 Evenhuis, L.L. Lisette
7 Dijks, X. Xander
8 Aardema Benjamins, G.A. Gustavo
MB leeftijdscategorie
1 Visser, L. Larisa
2 Korf, R.R. Regien
3 Neut, van der J.M. Marijn
4 Kremer, M. Maaike
5 Groot, de L. Lotte
6 Meems, M. Merinda
7 Vegt, van der M. N. Megan
8 Felix, N.J Noor
9 Nijboer, B. Brenda
10 Smeenge, N. Nienke
11 Schee, van der R. Rachel
12 Nijland, R. Roelieke
MC leeftijdscategorie
1 Bakema, E.J. Eva
2 Heijnen, S.E. Sharon
3 Jungman, I. Isa
4 Bochove, v. S. Sophie
5 Dallinga, A.D Annika
6 Schipper, L. Lotte
7 Smit, A. Amber
8 Bosch, van den I. Isa
9 Wijngaarden, van T.L Tessa
10 Does, E. Elles
11 Kunst, M. Maike
12 Dussel, M. Marije
13 Giezen, van der K. Kim
14 Geertsema, J.R. Julia
15 Hendriks, I.N.M. Indey
16 Janssen, N.C. Noa
17 Holwerda, F.M. Femke
18 Lap, M. Michelle
19 Nijboer, N. Natasja
20 Weterings, L. Laura
21 Elzinga, L. Lynn
22 Jamal, L. Lana
23 Janssen, M. Manouk
24 Hofmeijer, M.E.J. Melanie
MD leeftijdscategorie
1 Beugels, L. Larissa
2 Aikema, I.A. Imke
3 Biemold, L. Lisa
4 Zeijden, van der L.R. Leanne
5 Gräler, P. Paula
6 Hut, L.A. Lieke
7 Smalbil, M. Merle
8 Wendel, K. W. Kim
9 Huisman, J.A. Judith
10 Offereins, F.S. Fleur
11 Terpstra, M. Meike
12 Kamphuis, J.B. Julie
13 Welfing, R. Renske




Delen

Lees meer over:
#seizoen #team #teamindeling

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!